Ви тут: Кафедри / Екології
Русский
English
Deutsch
Français
Sunday, 21-10-2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра екології Харківського національного автомобільно-дорожнього університету щиро запрошує Вас взяти участь у наших конференціях.

Детальніше...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

101_Ekologija.pdf

5 червня - День еколога!

Освітньо-професійні програми:

OSVIT_PROF_PROGR_Ekobezpeka.pdf

Osvitno-profesiina_programa.pdf

Файловий архів

Кафедри Екології

НАШІ ДРУЗІ ТА ПАРТНЕРИ

Кафедра здійснює підготовку бакалаврів та магістрів (Освітньо-професійна програма "Екологічна безпека") 

за спеціальністю 101 "Екологія"

галузь знань 10 Природничі науки

Є можливість:

• Отримання сучасної професії згідно міжнародних стандартів.

• Стажування за кордоном.

• Захист дипломної роботи іноземною мовою з наступним отриманням диплому референта-перекладача.

• Сучасний рівень освіти, який поєднує технічний та гуманітарний напрями.

• Можливість вступу до аспірантури.


Конференції 2018р.

Кафедра екології Харківського національного автомобільно-дорожнього університету вкотре провела щорічні конференції: ІІІ Всеукраїнську науково-методичну конференцію «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ СКЛАДОВОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ» (18 жовтня 2018 рокута ІV Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, магістрантів та аспірантів «Галузеві проблеми екологічної безпеки» (19 жовтня 2018 року).

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ХНАДУ 2018

В Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 13.10.2018 року традиційно пройшов ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.  До нашої кафедри завітали діти з багатьох шкіл м.Харків та Харківської області. Школярі проявили зацікавленість до нашої спеціальності. Із задоволенням слухали інформацію щодо навчання, життя, стажування за кордоном, умовами вступу в ХНАДУ за спеціальністю 101 Екологія. 

Дякуємо за зустріч. Чекаємо на Вас!;-)

НАШІ ВІТАННЯ

Щиро вітаємо доцента кафедри екології Желновач Ганну Миколаївну з успішним завершенням навчання у рамках реалізації проекту за підтримки Світового Банку «Партнерство заради ринкової готовності України. Пілотні проекти та навчання з верифікації» за програмою «Навчання з верифікації та акредитації»!

Навчання проходило під керівництвом фахівців міжнародних компаній з верифікації викидів парникових газів «VERICO SCE» (м. Лангенбах, Намеччина), «TUV NORD CERT Gmbh» (м. Ессен, Німеччина), «FutureCamp Climate Gmbh» (м. Мюнхен, Німеччина) у період з 24 по 26 липня та з 11 по 13 вересня 2018 року.

XIV Міжнародна науково-практична конференція "Екологічна безпека: Проблеми і шляхи вирішення"

10-14 вересня 2018 р. науково-дослідна установа «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» провів XIV Міжнародну науково-практичну конференцію «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення», яку відвідали студенти кафедри екології. 

Видано збірник наукових статей XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення».

Інформаційний бюлетень з ЕКОЛОГІЇ

Informaciinii_bjuleten_z_ekologiji_.pdf