Вы здесь: Кафедры / Экологии
Русский
English
Deutsch
Français
Вторник, 23-04-2019

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

101_Ekologija.pdf

5 июня - День эколога!

ФАЙЛОВЫЙ АРХИВ

Кафедры Экологии

НАШИ ДРУЗЬЯ И ПАРТНЁРЫ

 Кафедра осуществляет подготовку бакалавров и магистров по специальности 101 "Экология", отрасль знаний 10 "Естественные науки"

 

 Есть возможность:

• Получение современной профессии по международным стандартам.

• Стажировка за рубежом.

• Защита дипломной работы на иностранном языке с последующим получением диплома референта-переводчика.

• Современный уровень образования, который сочетает технический и гуманитарный направления.

• Возможность поступления в аспирантуру.

   


  Засідання Національної Комісії України в справах ЮНЕСКО

  21лютого 2019 року відбулося чергове засідання Національної Комісії України в справах ЮНЕСКО. Було обговорено широке коло питань. Також серед них було питання ерспектив роботи кафедр ЮНЕСКО в Україні, (фото з колегами-керівниками кафедр ЮНЕСКО), план підтримки міжнародної ініціативи руху"heforshe"(на відео)...Після затвердження проекта рішення 5 березня 2019 року продовжу знайомити з роботой в цому напрямі...

  ДЕНЬ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ

  «ВЕЛИКІ НАУКОВЦІ М. ХАРКІВ. АКАДЕМІК ВАЛЬТЕР А.К.»
   В рамках Програми ЮНЕСКО «Культурна спадщина»
  У понеділок, 18.02.2019 року відбувся ДЕНЬ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ у бібліотеці ХНАДУ.
  Вальтер Антон Карлович - радянський фізик-ядерник, академік АН УРСР, заслужений діяч науки і техніки УРСР.
  Для нас велика честь, що його онука Вальтер Галина Андріївна доцент нашої кафедри.

   

  ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ!

   Завжди чекаємо!!!

  ВІТАЄМО!

  Хочемо щіро привітати доцента кафедри екології Лежневу Олену Іванівну з нагородою (ПОЧЕСНА ГРАМОТА), з нагоди професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника, за наполегливу, сумлінну працю та особистий внесок в підготовку фахівців для дорожнього комплексу Харківської області.

   

  Побажати подальших успіхів та ще не одну подібну нагороду...

  Робота експертної комісії на кафедрі екології

   Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1588-л від 19 жовтня 2018 року у період з 24 по 26 жовтня 2018 року розпочала роботу експертна комісія у складі завідувача кафедри екології та охорони довкілля Одеського державного екологічного університету, доктора геолого-мінералогічних наук, професора Сафранова Тамерлана Абісаловича та завідувача кафедри прикладної екології Сумського державного університету, доктора технічних наук, професора Пляцука Леоніда Дмитровича з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Екологічна безпека зі спеціальності 101 Екологія за другим (магістерським рівнем) вищої освіти на кафедри екології Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. 

  Наказ про організацію роботи щодо акредитаційної експертизи

  Наукові та науково-методичні заходи кафедри екології ХНАДУ

   Кафедра екології висловлює щиру подяку учасникам ІІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції «Сучасні аспекти організаційно-методичного забезпечення екологічної підготовки фахівців», яка проходила на базі кафедри 18 жовтня 2018 року. Фахівці, які приймали участь у методичних слуханнях, обговорювали важливі стратегічні напрями реформування вищої освіти в Україні з позицій сталого розвитку та євроінтеграційних процесів оновлення методичних підходів у освітньому просторі.  На конференції були заслухано ряд актуальних доповідей щодо особливостей впровадження освітньо-професійних програм у закладах вищої освіти, організаційних засад інформатизації освітнього процесу підготовки фахівців екологічного спрямування, практичного досвіду реалізації закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

  Кафедра екології вітає учасників та переможців ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, магістрантів та аспірантів «Галузеві проблеми екологічної безпеки», яка проходила на базі кафедри екології 19 жовтня 2018 року. У рамках роботи конференції було заслухано понад 20 доповідей молодих науковців з Одеси, Полтави, Кременчука та Харкова щодо особливостей адаптації екологічного законодавства держави згідно Угоди про асоціацію України та ЄС, регіональних підходів до організації управління поводження з відходами, прикладних аспектів вирішення екологічних проблем природоохоронних та урбанізованих територій тощо. Переможці були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

  Щиро дякуємо всім учасникам та гостям конференції, сподіваємося на продовження плідної співпраці та розширення професійних і дружніх зв’язків!

   Дякуємо за зустріч. Чекаємо на Вас!;-)

  НАШІ ВІТАННЯ

  Щиро вітаємо доцента кафедри екології Желновач Ганну Миколаївну з успішним завершенням навчання у рамках реалізації проекту за підтримки Світового Банку «Партнерство заради ринкової готовності України. Пілотні проекти та навчання з верифікації» за програмою «Навчання з верифікації та акредитації»!

  Навчання проходило під керівництвом фахівців міжнародних компаній з верифікації викидів парникових газів «VERICO SCE» (м. Лангенбах, Намеччина), «TUV NORD CERT Gmbh» (м. Ессен, Німеччина), «FutureCamp Climate Gmbh» (м. Мюнхен, Німеччина) у період з 24 по 26 липня та з 11 по 13 вересня 2018 року.

  XIV Міжнародна науково-практична конференція "Екологічна безпека: Проблеми і шляхи вирішення"

   10-14 вересня 2018 р. науково-дослідна установа «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» провів XIV Міжнародну науково-практичну конференцію «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення», яку відвідали студенти кафедри екології. 

  Видано збірник наукових статей XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення».

  Інформаційний бюлетень з ЕКОЛОГІЇ

  Informaciinii_bjuleten_z_ekologiji_.pdf