Дистанційне навчання

  Харківський національний автомобільно-дорожній універсистет забезпечує дистанційну форму навчання, яке здійснюється на основі сучасних педагогічних, інформаційних та телекомунікаційних технологій через електронні навчальні курси, розміщені на 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеНавчальному сайті ХНАДУ. 

Викладачі організовують навчальний процес за допомогою дистанційних курсів, де передбачене щотижневе планування та відображені результати навчального процесу, завантажані інформаційні файли (посібники, конспекти лекцій, методичні вказівки тощо)

Студенти проходять тематичні тести, винонують практичні завдання та зустрічаються з викладачем в онлайн режимі на відеоконференціях занять.

Навіть, якщо сьогодні Ви не в Україні, але Ви - надія та могутній потенціал нашої Держави.

Не маємо жодного сумніву, що, незважаючи на те, що зараз Ви вимушено опинилися за межами нашої країни, Ви пов’язуєте своє майбутнє з самою кращою країною у світі – з Україною! Ми разом з Вами готові реалізувати Ваші самі амбітні плани, віддати усі свої сили та досвід заради Вашого майбутнього, надати Вам знання саме з тих спеціальностей, які затребувані, як в нашій країні, так і у всіх країнах світу!

У нашому Університеті Ви маєте можливість:

Навчатися за ДИСТАНЦІЙНОЮ формою здобуття освіти під керівництвом кращих викладачів Університету, залишаючись у країні Вашого тимчасового перебування.

Основні матеріали по обовїязковим та вибірковим дисциплінам, що викладаються, розміщені у курсах на Навчальному сайті ХНАДУ.
ХНАДУ має дуже потужний Навчальний сайт з вбудованими платформами відеоконференцій проведення занять для дистанційної форми навчання.