Фоменко Галина Романівна

Кандидат технічних наук, доцент

 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Академія

 

 

 

 

Здобула вищу освіту у Харківському автомобільно-дорожньому інституті (нині Харківський національний автомобільно-дорожній університет) за спеціальністю «Інженер шляхів сполучень» у 1968 році.

Після закінчення аспірантури Харківського автомобільно-дорожнього інститута (нині Харківський національний автомобільно-дорожній університет) захистила у 1980 році кандидатську дисертацію за темою «Дослідження структурно-механічних властивостей асфальтобетонів на бітумах різної в’язкості»

З 2008 року працює на кафедрі Вишукувань та проектування автомобільних доріг (нині кафедра Проектування доріг, геодезії і землеустрою).

Є автором методичних вказівок для практичних, лабораторних, самостійних робіт та курсового проектування зі спеціальностей 192 "Будівництво та цивільна інженерія", 193 "Геодезія та землеустрій". Є співавтором навчального посібника " Автоматизація камеральної обробки геодезичних робіт у програмах CREDO_DAT і CREDO ТОПОПЛАН". 

Має постійний зв'язок з провідними установами і господарствами дорожньої галузі України. Служба автомобільних доріг та державне агентство автомобільних доріг України: по Харківській, Полтавській, Сумській, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях.

Відповідальний по кафедрі за профорієнтаційну роботу університету. Виконує організаційні обов'язки з науково-дослідного стажування студентів. 

У 2017 році пройшла підвищення кваліфікації у державному підприємстві «Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» на тему «Використання програмного забезпечення у землевпорядкуванні».

Наукові інтереси: умови руху у містах, транспортні потоки, дорожньо-транспортні пригоди, транспортна система міст.

Читає курси лекцій та проводить практичні заняття з дисциплін «Інженерні вишукування», «Планування міст і транспорт», «Методи наукових досліджень, інноваційна діяльність», «Технологія наукових досліджень».