НМТ - це єдиний мультидисциплінарний тест. В результаті проходження тесту абітурієнт має отримати 3 різні оцінки (українська мова, математика та історія України) за 200-бальною шкалою.
Якщо абітурієнт отримав всі 3 позитивні оцінки з предметів, то він може вступати на бюджет на освітній ступінь бакалавр. Якщо він отримав оцінку тільки за 1 предмет, то він може вступати виключно на контракт.
Але якщо він отримав 2 оцінки, то він має 2 варіанта вступу:
19 Архітектура та будівництво
Геодезія та землеустрій
193 Геодезія та землеустрій
Бакалавр
Бюджетна форма.
1 Українська мова (НМТ або ЗНО)
2 Математика (НМТ або ЗНО)
3 Історія України (НМТ або ЗНО)
4 Мотиваційний лист
Контрактна форма.
1 Мотиваційний лист
Бюджетна форма.
1 Українська мова (НМТ або ЗНО)
2 Математика (НМТ або ЗНО)
3 Мотиваційний лист
Контрактна форма.
1 Українська мова (НМТ або ЗНО)
2 Предмет НМТ або ЗНО на вибір вступника
3 Мотиваційний лист
3 роки 9 місяців
Денна форма - 12 600 грн/рік.
Освітня програма ґрунтується на результатах сучасних наукових досліджень у галузі геодезії та землеустрою, сучасних методах інструментальних вимірювань та засобах і методах обробки результатів геодезичних вимірювань, впровадженні інноваційних технологій у професійну діяльність та орієнтує на подальшу практичну професійну діяльність.
Метою освітньої програми є забезпечення підготовки зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з широким доступом до працевлаштування, теоретична та практична підготовка висококваліфікованих кадрів, здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми при виконанні професійних завдань та обов’язків прикладного характеру в галузі «Геодезія та землеустрій», що передбачає застосування теоретичних знань та практичних навичок з геодезії та землеустрою, технологій і обладнання у галузі топографогеодезичного виробництва.
Сформувати здатності до виробничої і наукової діяльності; соціальної активності та громадянської позиції; формування особистості.
Освітня програма спрямована на підготовку студентів до професійної діяльності та можливості подальшого навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».
Навчальний процес організовано у вигляді лекцій, лабораторних та практичних занять, курсового проектування, науково-дослідної роботи, навчальних та виробничих практик, самостійної роботи та виконання бакалаврської дипломної роботи. Обов’язковим є проходження виробничої практики за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи, під час якої студенти виконують як практичні, так і теоретичні виробничі завдання.
Для забезпечення навчального процесу з підготовки фахівців на кафедрах ХНАДУ функціонують спеціалізовані лабораторії, які обладнані геодезичними приладами, сучасною комп’ютерною технікою з необхідним програмним забезпеченням. До реалізації програми залучаються штатні науково-педагогічні працівники з науковими ступенями та/або вченими званнями, а також висококваліфіковані досвідчені спеціалісти.
Випускники освітньої програми «Геодезія та землеустрій» отримують знання та навички, необхідні при організації і проведенні геодезичних робіт та землевпорядного проектування.
Високий рівень професійної підготовки, котрий традиційно надається в університеті.
Можливість успішної подальшої професійної та наукової кар’єри фахівця у відповідних спеціалізаціях.
Поєднання теорії і практики забезпечується потужною лабораторною базою.
При проведенні практичних занять використовуються сучасні прилади (теодоліти та нівеліри Leica, GPS станція).
В університеті наявні комп’ютерні класи для проведення лабораторних занять із фахових дисциплін.
Студенти набувають навиків проектування з використанням програм AutoCAD, Digitals, MapInfo, ArcGIS, Credo).
Широкий вибір вакансій на ринку праці в будівельній галузі.
Реалізація освітньої програми передбачає можливість участі студентів у Міжнародних конференціях; науково-дослідного стажування студентів за програмою Еразмус+.
Бакалавр з геодезії та землеустрою спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» може займати такі посади на підприємствах, що належать до сфери управління Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, проектних науково-дослідних інститутах, будівельних підприємствах та інжинірингових компаніях (відповідно до ДК 003:2010): аерофотогеодезист; аерофотозйомник; геодезист; замірник на топографо-геодезичних і маркшейдерських роботах; зберігач фондів (геофондів); картограф; картограф-укладач; редактор карт технічний; технік (природознавчі науки); технік-аерофотограметрист; технік-будівельник (дорожнє будівництво); технік-геодезист; технік-землевпорядник; технік-картограф; технік-маркшейдер; технік-програміст (геозадачі); технік-топограф; технік-топограф кадастровий; технік-фотограмметрист; фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища; фахівець з дистанційного зондування землі та аерокосмічного моніторингу.
– Компанія "Кредо-Диалог";
– Державний інститут «Укрдіпродор»;
– ПрАТ «Інститут Харківський Промтранспроект»;
– ПрАТ «Харківметропроект»;
– ДП «Державне аерогеодезичне підприємство»;
– ДП «Харківський науково-дослідний проектний інститут землеустрою».
Відповідальні за роботу з абітурієнтами:
Фоменко Галина Романівна, доцент кафедри
+38 (097) 529-71-93
Урдзік Сергій Миколайович, асистент кафедри
+38 (067) 593-50-92
Саркісян Гор Саркісович, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії
+38 (050) 148-73-55
Адреса: 61002 Україна, м. Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 25,
Кафедра проектування доріг, геодезії і землеустрою
Дорожньо-будівельний корпус, 3 поверх, ауд. 362
Тел: (057) 707-37-32
e-mail: rp@khadi.kharkov.ua