НАШІ ПАРТНЕРИ


   Товариство з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельний  загін №112»  має 70-річний досвід будівництва, реконструкції та ремонту штучних споруд на території України та країн СНД.

З 1962 року мостозагін № 112 базується в місті Бровари,  Київська область, тільки за останні 57 років побудовано 635 штучних споруд. Гордістю колективу є арочні мости через річку Південний Буг у місті Вінниця, естакада мосту через річку Дніпро в Дніпродзержинську, віадуки в горах Закарпаття, арочний міст на Русанівській затоці, транспортна розв'язка південного мосту через річку Дніпро у місті Київ.  Мостозагін брав безпосередню участь у відновленні мостів на Північному Кавказі,  знищених стихійним лихом влітку 2002 року.

   Профіль діяльності

  • Будівництво транспортних споруд
  • Будівництво нежитлових будівель
  • Інжинірингова діяльність у сфері будівництва

 Технології

      Підприємство постійно займається проблемами підвищення рівня якості, впровадженням високоефективних технологій. На протязі тривалого періоду в напрямках освоєння нових шляхово-будівельних технологій, матеріалів та вимірювань, лабораторія та будівельні дільниці підприємства плідно співпрацюють з такими галузевими організаціями, як Державний дорожній науково-дослідний інститут “ДерждорНДІ”, Національний транспортний університет, Державний науково-технічний центр інспекції якості та сертифікації дорожньої продукції “Дор'якість”. Також наше підприємство сертифіковане згідно ISO  SIC.MS.008.ISO9001.504 від 22.05.2018р.                                                                                            

Інфраструктура

     Наше підприємство володіє необхідними виробничими потужностями, виробничо-експлуатаційної базою,  що необхідні для виконання будівельно-монтажних робіт. На підприємстві визначена і створена необхідна діяльність для виробництва залізобетонних конструкцій, металевих конструкцій, бетонних сумішей та різних допоміжних конструкцій для технологічних процесів у будівництві та ремонті штучних споруд.