HISTORY OF THE DEPARTMENT

With the foundation of Kharkiv Automobile and Highway Institute in 1930 the Faculty of Road Construction was represented by the Department of Automobile Roads, which dealt with design, construction and maintenance of highways, as well as technologies of road building materials. In 1936 the Department of Automobile Road Research and Design was established. In 2017, the Department was renamed into the Department of Road Design, Geodesy and Land-utilization.

Over the period of the Department existence the following basic directions of its research work have been formed: design and calculation of road pavement; non-destructive diagnostics of automobile roads; methods of automated design of roads and transport structures; modern methods of geodesic measurements.

Along with the teaching staff, postgraduates and students are also involved in the research work. Students trained at the department have regularly become winners of international scientific Olympiads, conferences and competitions. The Department maintains close scientific relations with the leading educational institutions of Ukraine and foreign countries, and cooperates fruitfully with the leading scientific institutions of the NAS of Ukraine.

Дорожко Євген Вікторович (2021 - по т.ч.)

У 2009 році здобув вищу освіту у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за спеціальністю «Автомобільні дороги та аеродроми».

Після закінчення аспірантури у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті захистив дисертаційну роботу за темою «Удосконалення методу розрахунку тонких асфальтобетонних шарів на жорсткій основі» на здобуття ступеню кандидат технічних наук у 2016 році за спеціальністю «Автомобільні шляхи та аеродроми».

У 2019 році на підставі рішення атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання доцента.

Здобув другу вищу освіту за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» у 2019 році та отримав кваліфікацію магістр.

З 2009 року по 2011 рік працює на кафедрі вишукувань та проектування автомобільних доріг на посаді викладача-стажиста, з 2011 року по 2014 рік аспірант Харківського національного автомобільно-дорожнього університету з відривом від виробництва, з 2014 року по 2017 рік асистент кафедри вишукувань та проектування доріг і аеродромів, з 2017 року доцент кафедри проектування доріг, геодезії і землеустрою. З 2021 р. по теперішній час завідувач кафедри Проектування доріг, геодезії і землеустрою.

Нагородження:1. Подякою ректора ХНАДУ за активну участь в Автопробігу ХНАДУ-2010 (Харків – Охтирка – Миргород – Лубни – Черкаси – Кременчук – Харків) «Молодь за безпеку дорожнього руху» у 2010 році.2. Грамотою ректора ХНАДУ «З нагоди святкування Дня науки та за багаторічну плідну роботу» у 2016 році.3. Подякою ректора ХНАДУ «За сумлінну працю, особистий вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника» у 2017 році.4. Грамотою ректора ХНАДУ «За багаторічну та сумлінну працю та з нагоди святкування Дня автомобіліста і дорожника» у 2018 році.5. Почесною грамотою Адміністрації Київського району Харківської міської ради «За трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди Дня науки» у 2018 році.6. Подякою Харківського міського голови «За сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова та з нагоди професійного свята – Дня науки» у 2019 році.

Основні напрями наукової діяльності та наукові інтереси охоплюють проблеми: інженерно-геодезичних вишукувань автомобільних доріг, конструювання та розрахунку нежорстких дорожніх одягів, методів цифрового моделювання місцевості.