КАФЕДРА БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Останнi новини

Опубліковано:

Виставка "Освіта Харківщини"

На цьому тижні наша кафедра приймала участь у виставці "Освіта Харківщини" для абітурієнтів.

Старшокласники, випускники ПТУ та студенти мали можливість отримали інформацію щодо навчання на дорожньо-будівельному факультеті ХНАДУ та кафедрі будівництва та експлуатації...

Опубліковано:

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ»

В рамках міжнародного форуму АВТОДОРЕКСПО 2021 проходить Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ». Кафедра будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля традиційно приймає участь в...

Опубліковано:

19-Й МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З БУДІВНИЦТВА, ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ПРОЕКТУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ I МОСТІВ "АВТОДОРЕКСПО"

Безперечно, однією з головних подій 2021 року для дорожнього будівництва є «АВТОДОРЕКСПО» -

19-Й МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З БУДІВНИЦТВА, ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ПРОЕКТУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ I МОСТІВ, що проходить 10-12 листопада 2021 в м. Києві, ВЦ «КИЇВЕКСПОПЛАЗА».

 

Харківський...

Опубліковано:

УВАГА! ДОДАТКОВИЙ НАБІР ДО МАГІСТРАТУРИ!

Спеціальність 133 Галузеве машинобудування механічного факультету оголошує додатковий набір до магістратури на вакантні місця ліцензованого обсягу денної та заочної форми навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. За всіма питаннями з набору звертайтесь до...

Організація дистанційного навчання на кафедрі будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля

На кафедрі «Будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля» організовано дистанційне навчання студентів за рядом дисциплін. Практично всі необхідні для дистанційного навчання матеріали розміщені на відповідних ресурсах університету. Але розміщені матеріали не користуються особливим попитом. Тому для покращення контакту між студентами і викладачами тестуються нові форми дистанційного навчання. Наприклад, доц. Смолянюк Р.В. разом із старостою групи Д22-18 створили спеціальну групу у месенджері «TELEGRAM» де відбувається живе спілкування зі студентами і розміщуютсья необхідні ресурси.     

Результати першого етапу олімпіади студентів вищих навчальних закладів «Автомобільні дороги і аеродроми»

Серед студентів спеціальності "Будівництво та цівільна інженерія" відбувся перший етап олімпіади за напрямком "Автомобільні дороги і аеродроми". За результатами олімпіади визначено переможців, які приймуть участь у другому етапі олімпіади в м. Одеса.

Спартакіада ХНАДУ з волейболу

У рамках спартакіади ХНАДУ у спортзалі ХНАДУ відбулися змагання з волейболу між командами викладачів факультетів. За результатами змагань команда Дорожньо-будівельного Факультету у складі  Ханейчук К.М., Круля Ю.М., Бугаєвського С.О., Мусієнко І.В., Чугуєнко С.А., Костіна Д.Ю., Воловика О.О. зайняла 3 місце.

Телефони:

(057) 707-37-35 завідувач кафедри Жданюк Валерій Кузьмович
(057) 707-37-80 викладацька

E-mail: rc@khadi.kharkov.ua

Розклад

переглянути

Файловий архів

переглянути