День випускника ХНАДУ

1 червня 2019 року відбувся вже традиційний День випускника ХНАДУ. Під час святкування до рідного навчального закладу з'їжджаються випускники різних років. Під час відвідування ХАДІ відбуваються зустрічі з керівництвом університету та факультету, спілкування випускників між собою та з викладачами університету.

Науково-практичний семінар "Роль лабораторного контролю у забезпеченні якості"

Завідуючий кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг, професор Жданюк В.К. та співробітники кафедри професор Кіяшко І.В., старший науковий співробітник Новаковський Д.М. і доцент Чугуєнко С.А. прийняли участь з доповідями у науково-практичному семінарі "Роль лабораторного контролю у забезпеченні якості", що відбувся 20-22 травня 2019 року в ДП "Дорожній контроль якості"

ПЕРША РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДОРОГИ ПОЛТАВЩИНИ»

Співробітники кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг прийняли участь у першій регіональній коференції "Дороги Полтавщини", що була організована  Асоціацією «Дорожники Полтавщини»

Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук галузь науки «Автомобільний транспорт», секція: Постійні пристрої на автомобільному транспорті

На підсумковій конференції планувалося заслухати 16 доповідей студентів, роботи яких було відібрано як кращі у Конкурсі. Було розіслано 8 запрошень на підсумкову конференцію студентам з інших міст, з яких прибуло 16 студентів.

11 квітня 2019 р. на урочистому відкритті конкурсантів привітали: керівник секції д.т.н., професор, заступник ректора з наукової роботи Богомолов В. О., заступник голови комісії д.т.н., професор, завідувач кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг Жданюк В. К.

Було заслухано 16 доповідей студентів, роботи яких були відібрані для підсумкової конференції другого туру Конкурсу.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити:   

Диплом І ступеня     Павленко Денис В’ячеславович  (Харківський національний автомобільно-дорожній університет)

Диплом ІІ ступеня     Упатов Євгеній Сергійович  (Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка)

Диплом ІІ ступеня     Пирик Роман Володимирович (Національний університет «Львівська політехніка»)

Диплом ІІІ ступеня     Коба Артур Вікторович  (Луцький національний технічний університет)

Диплом ІІІ ступеня     Ярмольський Вадим Сергійович (Луцький національний технічний університет)

Диплом ІІІ ступеня      Попович Петро Олександрович (Національний університет водного господарства та природокористування)

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіали "Автомобільні дороги та аеродроми"

Студенти ДБФ прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади "Автомобільні дороги та аеродроми" зі спеціальності "Будівництво та цівільна інженерія", де посіли 1 місцев командному заліку.