Поздоровляємо!

Поздоровляємо Костіна Дмитра Юрійовича з успішним захистом кандидатської дисертації!

Бажаємо успіхів і натхнення у подальшій науковій роботі!

З дисертацією і авторефератом можна ознайомитися за посиланнями: 

 

https://www.khadi.kharkov.ua/fileadmin/Spec_VR_64.059.01/aref_Kostin.pdf

 

www.khadi.kharkov.ua/fileadmin/Spec_VR_64.059.01/dis_Kostin.pdf

УВАГА! Конкурс!

Конкурс від завідувача кафедри, проф. Жданюка В.К.

Яка технологічна операція зображена на відео і для чого вона виконується?

Той, хто дасть правильну відповідь на це питання, зможе отримати до 10 додаткових балів на екзамені з дисципліни «Технологія будівництва автомобільних доріг».

 

 

 

85 Науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ

Шановні студенти і викладачі!

  11–14 травня 2021 р

відбудеться  85 Науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ.

Засідання кафедри  "БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ІМ. О.К. БІРУЛЯ"

відбудетья он-лайн  12.05, о 13-25.

 

 

83 Міжнародна студентська наукова конференція

Шановні студенти і викладачі!

  12–16 квітня 2021 р.

відбудеться  83-ї міжнародна студентська наукова конференція.

Засідання секції  "БУДІВНИЦТВО ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ"

відбудетья он-лайн  13.04, о 13-25.

 

 

Організація дистанційного навчання на кафедрі будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля

На кафедрі «Будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля» організовано дистанційне навчання студентів за рядом дисциплін. Практично всі необхідні для дистанційного навчання матеріали розміщені на відповідних ресурсах університету. Але розміщені матеріали не користуються особливим попитом. Тому для покращення контакту між студентами і викладачами тестуються нові форми дистанційного навчання. Наприклад, доц. Смолянюк Р.В. разом із старостою групи Д22-18 створили спеціальну групу у месенджері «TELEGRAM» де відбувається живе спілкування зі студентами і розміщуютсья необхідні ресурси.    

До уваги студентів ДБФ!

У період із 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ) перебуває на КАРАНТИНІ!

Але університет не припиняє навчальний процес, який від тепер здійснюється у дистанційному форматі, що не передбачає відвідування університету студентами!

Завдання з дисциплін розташовуються на НАВЧАЛЬНОМУ САЙТІ ХНАДУ, який розміщено на головній сторінці нашого основного сайту, або за наступним посиланням: http://dl.khadi.kharkov.ua

 Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті університету.

Більше інформації про коронавірусну інфекцію COVID-19 на офіційному сайті Центра громадського здоров'я.

Результати першого етапу олімпіади студентів вищих навчальних закладів «Автомобільні дороги і аеродроми»

Серед студентів спеціальності "Будівництво та цівільна інженерія" відбувся перший етап олімпіади за напрямком "Автомобільні дороги і аеродроми". За результатами олімпіади визначено переможців, які приймуть участь у другому етапі олімпіади в м. Одеса.

Спартакіада ХНАДУ з волейболу

У рамках спартакіади ХНАДУ у спортзалі ХНАДУ відбулися змагання з волейболу між командами викладачів факультетів. За результатами змагань команда Дорожньо-будівельного Факультету у складі  Ханейчук К.М., Круля Ю.М., Бугаєвського С.О., Мусієнко І.В., Чугуєнко С.А., Костіна Д.Ю., Воловика О.О. зайняла 3 місце.

Регіональний науково-практичний семінар «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ»

Співробітники кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг прийняли участь у науково-практичному семінарі Р«АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ», що відбувся в м. Івано-Франківськ 12-14 лютого 2020 р.

Консультація компанії підрядника ONUR на дорозі М03 Київ-Харків-Довжанський

Завідуючий кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг, професор Жданюк Валерій Кузьмович провів консультації для підрядника ONUR на об'єкті реконструкції автомобільної дороги М03 Київ-Харків-Довжанський, з приводу технології виконання робіт та використання дорожньо-будівельних матеріалів.

День випускника ХНАДУ

1 червня 2019 року відбувся вже традиційний День випускника ХНАДУ. Під час святкування до рідного навчального закладу з'їжджаються випускники різних років. Під час відвідування ХАДІ відбуваються зустрічі з керівництвом університету та факультету, спілкування випускників між собою та з викладачами університету.

Науково-практичний семінар "Роль лабораторного контролю у забезпеченні якості"

Завідуючий кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг, професор Жданюк В.К. та співробітники кафедри професор Кіяшко І.В., старший науковий співробітник Новаковський Д.М. і доцент Чугуєнко С.А. прийняли участь з доповідями у науково-практичному семінарі "Роль лабораторного контролю у забезпеченні якості", що відбувся 20-22 травня 2019 року в ДП "Дорожній контроль якості"

ПЕРША РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДОРОГИ ПОЛТАВЩИНИ»

Співробітники кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг прийняли участь у першій регіональній коференції "Дороги Полтавщини", що була організована  Асоціацією «Дорожники Полтавщини»