Представник кафедри ТДБМ прийняв участь у Міжнародному лабораторному практикуму

З 3 липня по 7 липня 2023 р. в м. Києві відбувся Міжнародний лабораторний практикум «Дослідження реологічних властивостей бітумних в’яжучих за системою Superpave. Теоретичні засади та практичне застосування».

Державне підприємство «Дорожній науково-технічний центр» (ДП «Дорцентр»), який був організатором цього заходу, зібрав на базі свого випробувального центру представників ведучих дорожньо-будівельних компаній України – ТОВ «Автомагістраль-Південь», група компаній «Автострада», ТОВ «URD Українські дороги». В заході приймали також участь представники ДП «Дорцентр», ТОВ Радіал Інжинірінг та Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Консультативну допомогу у проведенні лабораторного практикуму та оцінюванні отриманих даних надав доктор наук, професор транспортного факультету Чеського Технічного Університету, керівник лабораторії Superpave компанії DOW м. Праг Оттакар Васін.

 В України це був перший захід такого типу, унікальність якого полягала в тому, що учасники не тільки детально ознайомились з комплексом обладнання, що входить в систему Superpeve, а й мали можливість провести випробування бітумних в’яжучих, які використовуються у вітчизняній дорожній галузі. На основі отриманих даних було здійснено співставлення характеристик бітумних в’яжучих, визначених за системою Superpave та стандартизованою в Україні системою, а також оцінені переваги та недоліки цих систем.


To top