Ольга БЕЗБАБІЧЕВА


Закінчила з відзнакою у 1976 р. Харківський автомобільно-дорожній інститут (ХАДІ).  Спеціальність за дипломом  – «Автомобільні дороги»;  кваліфікація: інженер шляхів сполучення.   У 1975р -  під час навчання працювала на посадах: старший технік, а потім інженер проектного інституту «Молдгіпроавтодор». Після закінчення ХАДІ, у 1976-1978 рр працювала на посаді  інженера відділу Міськелектротранспорту у проектному інституті «Укрдіпрокомунбуд». У 1978-1981р  навчалась в аспірантурі за спеціальністю «Мости і тунелі, та інші будівельні споруді на залізницях та  автомобільних дорогах»; була відрахована у зв`язку зі смертю наукового керівника проф. Назаренко Б.П.  З 1981 по 2006 р – асистент кафедри  мостів, яка пізніше була перейменована в кафедру мостів, конструкцій та будівельної механіки ХНАДУ. У 2005 р. захистила кандидатську  дисертацію «Усовершенствование гидроизоляции проезжей части железобетонных мостов на автомобильных дорогах» (науковий  керівник проф. В.К. Жданюк). У 2006 р отримала  науковий ступінь кандидата техн. наук за спеціальністю «Автомобільні шляхи та аеродроми» та  вчене звання доцента кафедри мостів, конструкцій та будівельної механіки (Атестат 12ДЦ № 019962). Предметом наукових досліджень є питання підвищення довговічності мостових споруд;  удосконалення технологій комплексного гідроізоляційного захисту мостових та тунельних споруд; дослідження температурних полів у конструкціях мостів; використання  сучасних конструктивних та технологічних рішень в мостобудуванні. Має досвід  обстежень мостових споруд.  Приймала участь  в розробці  нормативних документів для дорожньо-мостової галузі; працювала за тематикою робіт Укравтодору. Має    більше 65  наукових публікацій, 2 патенти,  35 методичних вказівок. Співавтор  навчального посібника «Інноваційні технології будівництва транспортних споруд (автодорожні мости та тунелі)», 2018 р.,  та двох колективних монографій кафедри. Приймає участь у наукових конференціях, керує науковою роботою студентів та дипломним  проектуванням.  

Підвищення кваліфікації:

2020 р.«Кошторисна справа та ціноутворення в будівництві. Розрахунок кошторисів». Тов. «Computer Logic Group», Харків. Отримано СЕРТИФІКАТ № UA2001Е-374 від 21.12.2020 р.(181година)

2. За   міжнародною програмою від Nemetchek Group: ALLBAU Software GmbH, Berlin. Allplan BIM: Architecture & Engineering & Bridge (180 hours or 6 credits ECTS). Certificate № 0327001  від 15.12.2022 р.

 Входить до робочої групи з розробки освітніх програм «Мости и транспортні тунелі» для магістерського та бакалаврського рівня  вищої освіти. 

Список наукових праць 2016-2022

Кабінет викладача

Google Академия

ORCID

Scopus