КАФЕДРА ПРОЕКТУВАННЯ ДОРІГ, ГЕОДЕЗІЇ І ЗЕМЛЕУСТРОЮ

Кафедра проектування доріг, геодезії і землеустрою почала своє існування у 1936 році. З початку створення й до сьогодення основними завданнями кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі проектування автомобільних доріг, геодезії та землеустрою. За роки існування кафедра підготувала понад тисячі інженерів, які успішно працюють на підприємствах дорожньої галузі. Основними напрямками навчальної діяльності кафедри є «Сучасні методи проектування автомобільних доріг» для забезпечення підготовки студентів за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», та «Методи геодезичних вимірювань» для підготовки фахівців за спеціальністю «Геодезія, картографія та землеустрій» за якою, починаючі з 2014 року, кафедра належить до випускових.  

  Кафедра активно співпрацює з компанією CREDO –лідером на ринку програмних продуктів для автоматизованої обробки матеріалів інженерно-геодезичних вишукувань, проектування об'єктів транспорту. На базі кафедри працює регіональний навчально-впроваджувальний центр CREDO, основними завданнями якого є підвищення кваліфікації фахівців дорожньої галузі.    

З 2005 року на кафедрі проводиться професійно-технічне навчання «Замірник на топографо-геодезичних і маркшейдерських роботах». Для забезпечення навчального процесу на кафедрі створені навчальні й наукові лабораторії, клас САПР, навчально-виробничий комплекс. Набуття практичних навичок студентами кафедри відбувається під час проходження виробничої практики у провідних проектних організаціях: ДП «Укрдіпродор», ПрАТ «Інститут Харківський «Промтранспроект», Державний дорожній науково-дослідний інститут ДерждорНДІ, ПрАТ «Харківметропроект», ДП «Східгеоінформ», ДП «Харківський науково-дослідний і проектний інститут землеустрою». При підготовці студентів за спеціальністю «Геодезія, картографія та землеустрій» до навчального процесу залучаються висококваліфіковані фахівці, що мають багаторічний виробничий досвід. Забезпечена можливість використання бази ДП «Східгеоінформ» для проведення виробничих, переддипломних практик, науково-дослідницьких робіт, підготовки та підвищення кваліфікації викладачів. 

За часи існування кафедри були сформовані основні напрямки науково-дослідних робіт: конструювання та розрахунок дорожнього одягу; неруйнівна діагностика автомобільних доріг; методи автоматизованого проектування автомобільних доріг і транспортних споруд; сучасні методи геодезичних вимірювань. За цими напрямками викладачами кафедри виконано понад 30 науково-дослідних робіт, розроблено понад 50 нормативних та технологічних документів дорожньої галузі України, опубліковано понад 200 статей у провідних фахових виданнях України та за кордоном, написано десятки монографій. До науково-дослідної роботи залучаються аспіранти й студенти. Неодноразово студенти кафедри становилися призерами міжнародних наукових олімпіад, конференцій й конкурсів. Кафедра підтримує тісні наукові зв’язки з провідними навчальними закладами України, країн ближнього та дальнього зарубіжжя, плідно співпрацює з провідними науковими установами НАН України.

У центрі уваги кафедри – виховання молоді, формування у студентів громадської позиції. Це надає можливості кафедрі у складі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету готувати компетентних конкурентно-спроможних спеціалістів у галузі геодезичних вимірювань, проектування та будівництва автомобільних доріг.

Останнi новини

Опубліковано:

Зміна розкладу екзаменаційної сесії для студентів спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій"

До розкладу екзаменаційної сесії студентів дорожньо-будівельного факультету були внесені зміни.

Іспити з дисциплін будуть відбуватись у дистанційному режимі у зазначений час.

Змінений розклад можно знайти за посиланням: 

rcf.khadi.kharkov.ua

Опубліковано:

Вітаємо учасників 82-ої міжнародної студентської конференції, які зайняли І, ІІ ті ІІІ місця

14 травня 2020 року на кафедрі Проектування доріг, геодезії і землеустрою відбулась 82-а міжнародна студентська наукова конференція: "Інноваційні методи проектних  та геодезичних робіт". Конференція відбувалась у дистанційному режимі. Учасниками якої стали 76 студентів, та...

Опубліковано:

Розклад екзаменаційної сесії студентів спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій"

Розклад іспитів для студентів спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" дорожньо-будівельного факультету можно знайти на сторінці кафедри Проектування доріг, геодезії і землеустрою на вкладці Дистанційне навчання під час карантину або за посиланням

 

 

Опубліковано:

84-та науково-технічна та науково-методична конференція

07 травня 2020 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті на дорожньо-будівельному факультеті заочно кафедрою Проектування доріг, геодезії і землеустрою буде проведено 84-ту науково-технічну та науково-методичну конференцію (Секція сучасних методів...

Опубліковано:

Зміна дати проведення 82 Міжнародної заочної студентської наукової конференції

Інформуємо Вас, що у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні (коронавірус COVID-19) проведення 82 Міжнародної заочної студентської наукової конференції «Інноваційні методи проектних та геодезичних робіт», яку заплановано на 24 квітня перенесено на 11-14 травня...

Опубліковано:

Online лекції

У зв'язку з загальнонаціональним карантином весь навчальний процес відбувається у дистанційному режимі.

Розклад занятть студенти узгоджують з викладачами та спільно обирають зручний час для їх проведення.

Так, наприклад, доцент кафедри Проектування доріг, геодезії і землеустрою...

Опубліковано:

82 Міжнародна заочна студентська наукова конференція

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі 82 Міжнародної заочної студентської наукової конференції «Інноваційні методи проектних та геодезичних робіт», яка відбудеться заочно в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 24 квітня 2020 року.

Умови участі у...

Опубліковано:

УВАГА! Студенти спеціальності 192 та 193! ДИСТАНЦІЙНЕ ВИКОНАННЯ КУРСОВИХ ПРОЕКТІВ ТА РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНИХ РОБІТ!

Студентам, що виконують Курсові проекти та Розрахунково-графічні роботи за дисциплінами кафедри Проектування доріг, геодезії і землеустрою!

Для отримання інформації перейдіть за посиланням: 

https://rcf.khadi.kharkov.ua/kafedri/proektuvannja-dorig-geodeziji-i-zemleustroju/distanc...
Опубліковано:

Вітаємо з перемогою!

Кафедра Проектування доріг, геодезії і землеустрою щиро вітає студентів Пхиденко Анатолія Леонідовича (група Д-52-19),  Парфьонова Павла Олександровича (група Д-42-16) та наукового керівника доцента Дорожко Євгена Вікторовича з перемогою (Диплом І ступеня) у ІІ турі...

Опубліковано:

УВАГА! До відома студентів спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій"

УВАГА!!! До відома студентів спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій".

У зв'язку з карантином, введеним рішенням кабінета міністрів України, на термін з 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. всі студенти переведені на дистанційну форму навчання.

Всі методичні матеріали...

Адреса: 61002 Україна, м. Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25,

Кафедра проектування доріг, геодезії і землеустрою

Тел: (057) 707-37-32

e-mail: rp@khadi.kharkov.ua

Залишить питання