Кандидат технічних наук,

доцент

 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Академія

Внешняя ссылка открывается в новом окнеSCOPUS

 

 

 

 

Здобула вищу освіту у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за спеціальністю «Автомобільні дороги та аеродроми» у 1995 році.

З 1997 року працювала старшим викладачем у Білоруському державному університеті транспорту на кафедрі «Будівництва та експлуатації доріг», виконувала обов’язки заступника декана з виховної роботи.

З 2006 року працює на кафедрі проектування доріг, геодезії і землеустрою.  Навчалась в аспірантурі з 01.12.2009 по 30.11.2012 , захистила дисертаційну роботу на здобуття ступеню кандидата технічних наук.

Пройшла підвищення кваліфікації на Східному підприємстві геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики. Проходе навчання в магістратурі ХНАДУ за напрямом Геодезія.

У 2018 пройшла навчання за інтерактивними курсами «CREDO», по закінченні яких отримала відповідний сертифікат.

Читає курси лекцій та проводить практичні заняття та лабораторні роботи з дисциплін Проектування доріг, Комп’ютерні технології в будівництві.

Співавтор посібника для студентів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій «Нормативно правове забезпечення професійної діяльності», 2019 р.

Відповідальний виконавець теми «Провести дослідження та підготувати науково обґрунтовані пропозиції щодо удосконалення призначення категорії та основних розрахункових параметрів автомобільних доріг загального користування з урахуванням міжнародного досвіду проектування автомобільних доріг».

Співавтор монографії, розробляла нормативні документи України.

Співавтор методичних вказівок, автор 52 публікацій. Має патент Республіки Бєларусь.

Виконує обов'язки куратора групи.