Завідувач кафедри,

доктор технічних наук,

професор

 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Академія

Внешняя ссылка открывается в новом окнеSCOPUS    

 

 

 

 

Здобула вищу освіту у Харківському автомобільно-дорожньому інституті (нині Харківський національний автомобільно-дорожній університет) за спеціальністю «Автомобільні дороги і аеродроми» у 1991 році.

Після закінчення аспірантури у Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті (нині Харківський національний автомобільно-дорожній університет) захистила у 2001 році кандидатську дисертацію за темою «Енергозберігаюче трасування автомобільних доріг з урахуванням екологічних і ергономічних вимог системи «водій-автомобіль-дорога-середовище».

У 2014 році захистила докторську дисертацію за темою «Методологія моніторингу дорожніх одягів нежорсткого типу із застосуванням геороадіолокаційних технологій».

З 1987 року працює на кафедрі Вишукувань і проектування автомобільних доріг, з 2017 р. – кафедра має назву Проектування доріг, геодезії і землеустрою.

Наукові інтереси: Автоматизоване проектування автомобільних доріг, методи неруйнівної діагностики автомобільних доріг, методи розрахунків та оцінка техніко-експлуатаційного стану дорожніх одягів; ГІС автомобільних доріг; геодезичне забезпечення проектування та будівництва автомобільних доріг.

Участь у редакційних колегіях фахових видань України: Є головним редактором збірника наукових праць «Вісник ХНАДУ», членом редакційної колегії науково-технічного збірника «Автомобільні дороги і дорожнє будівництво», членом редакційної колегії науково-технічного збірника «Дороги і мости».

Участь у науково-методичних комісіях и експертних радах МОН України:

Є членом науково-методичної комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України НМК 9 «Науково-методична комісія з будівництва та технологій» (підкомісія «Геодезія та землеустрій»).

Є членом експертної групи МОН України з розгляду робіт, представлених на здобуття Премії КМУ за напрямом «Високотехнологічне машинобудування та охорона навколишнього природного середовища».

Є членом експертної ради МОН України з розгляду робіт, що фінансуються за кошти державного бюджету, з секції «Авіакосмічна техніка і транспорт».

Є членом науково-технічної ради Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор».

Читає курси лекцій та проводить практичні заняття з дисциплін:

-  Інноваційні методи проектування транспортних споруд;

-  Державний земельний кадастр;

-  Методи оцінювання земельних ресурсів.