Кандидат технічних наук,

доцент

 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Академія

Внешняя ссылка открывается в новом окнеSCOPUS

 

 

 

Здобув вищу освіту у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за спеціальністю «Автомобільні дороги та аеродроми» у 2009 році.

Після закінчення аспірантури Харківського національного автомобільно-дорожнього університету захистив у 2016 році кандидатську дисертацію за темою «Удосконалення методу розрахунку тонких асфальтобетонних шарів на жорсткій основі» за спеціальністю 05.22.11 – «Автомобільні шляхи та аеродроми».

Наукові інтереси: розрахунки та конструювання дорожніх одягів, побудова цифрових моделей місцевості.

З 2009 року по 2011 рік працює на кафедрі вишукувань та проектування автомобільних доріг на посаді викладача-стажиста, з 2011 року по 2014 рік аспірант з відривом від виробництва, з 2014 року по 2017 рік асистент кафедри вишукувань та проектування доріг і аеродромів, з 2017 року доцент кафедри проектування доріг, геодезії і землеустрою.

Читає курси лекцій та проводить практичні заняття з дисциплін «Інженерна геодезія», «Топографія», «Методи моделювання та оптимізації в геодезії», «Практикум з інженерної геодезії», «Комп’ютерні технології в будівництві автомобільних доріг», «Планування міст і транспорт».

Навчався на тематичних курсах підвищення кваліфікації у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за програмами «Молодий викладач» (15.10.2009 р – 18.03.2010 р) та «Метод скінченних елементів» (19.10.1012 р – 12.06.2014 р.).

У 2011 р. отримав сертифікат по закінченню навчального курсу  "Проектування автомобільних доріг у системі CREDO Дороги". У 2012 р. отримав сертифікат, що надає право проводити навчання з роботи у системах CREDO з напрямку "Проектування доріг".

У період з 15.09.2017 р. по 15.03.018 р. стажувався у ДП «Східне державне підприємство геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики» за темою «Поглиблення знань щодо використання сучасного програмного забезпечення для обробки геодезичних даних та набуття досвіду щодо формування у студентів практичних навичок роботи з картою».

Підготував студентів, що посіли І та ІІ місця з дисципліни «Інженерна геодезія» за результатами другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобільні дороги і аеродроми».

Є співавтором монографії «Проектування асфальтобетонних покриттів на жорсткій основі», патенту на винахід та патенту на корисну модель.

Виконує наукове консультування, науковий супровід проектних і будівельних робіт та функції відповідального виконавця з науково-дослідних робіт за договорами між Державним агентством автомобільних доріг України «УКРАВТОДОР» і Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.