Заступник завідувача кафедри,

кандидат технічних наук,

доцент

 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Академія

 

 

 

 

Здобула вищу освіту у Харківському автомобільно-дорожньому інституті (нині Харківський національний автомобільно-дорожній університет) за спеціальністю «Автомобільні дороги» у 1979 році.

Після закінчення аспірантури Харківського автомобільно-дорожнього інститута (нині Харківський національний автомобільно-дорожній університет) захистила у 2004 році кандидатську дисертацію за темою «Оцінка пропускної здатності двосмугових автомобільних доріг з урахуванням закономірностей поведінки водія на жорсткій основі» за спеціальністю 05.22.11 – «Автомобільні шляхи та аеродроми».

З 1986 року працює на кафедрі Проектування доріг, геодезії і землеустрою.

Виконавець науково дослідної роботи МОН України НДР " Розроблення методів і засобів георадарної діагностики та оцінки стану будівельних конструкцій з метою подовження їх залишкового ресурсу".

Є автором багатьох методичних вказівок для практичних, лабораторних, самостійних робіт та курсового проектування зі спеціальностей 192 "Будівництво та цивільна інженерія", 193 "Геодезія та землеустрій".

Наукові інтереси: геодезія, безпека руху на автомобільних дорогах, екологічний стан міських територій.

Читає курси лекцій та проводить практичні заняття з дисциплін: «Інженерна геодезія», «Картографія», «Геодезичні розбивочні роботи», «Проектування автомобільних доріг».