Кандидат технічних наук,

доцент

 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Академія

 

 

Здобув базову вищу освіту у Луганському національному аграрному університеті у 2017 р., спеціальність – «Геодезія та землеустрій», кваліфікація – інженер з геодезії та землеустрою.

Першу вищу освіту отримав у Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті (ХНАДУ) за спеціальністю «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг і аеродромів» у 1998 році.

Після закінчення аспірантури ХНАДУ захистив у 2004 році кандидатську дисертацію за темою «Довгострокове прогнозування розрахункових навантажень на автомобільних дорогах» за спеціальністю «Транспортні системи» (науковий керівник - проф. Гаврилов Є.В.).

З 2001 року працює на кафедрі Вишукувань і проектування автомобільних доріг ХНАДУ (з 2017 р. кафедра Проектування доріг, геодезії і землеустрою).  Є куратором академічної групи.

C 2005 по 2011 рр. - заступник декана факультету довузівської підготовки ХНАДУ.

У 2008 р отримав вчене звання доцента кафедри Вишукувань і проектування автомобільних доріг ХНАДУ.

З 2011 по 2013 рр. - заступник директора Центру професійно-технічної та доуніверситетської підготовки ХНАДУ.

У 2012 році пройшов курси IT Essentials: PC Hardware and Software.

У 2012 році пройшов курси підготовки викладачів по програмним продуктам КРЕДО.

У 2014 р. закінчив Комп’ютерну академію «ШАГ» за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення».

У 2017 році закінчив Луганський національний аграрний університет (ЛНАУ) за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Наукові інтереси: довгострокове прогнозування, автоматизоване проектування на транспорті, автоматизація геодезичних розрахунків.

Читає курси лекцій та проводить практичні заняття з «Інженерної геодезії», «Проектування автомобільних доріг», «ГІС інженерних мереж і комп'ютерних технологій при геодезичних роботах», «GPS-технологій та електронних геодезичних приладів».

Є співавтором навчального посібника «Автоматизація камеральної обробки геодезичних робіт у програмах CREDO_DAT і CREDO ТОПОПЛАН».

Веде геодезичний відеоблог на каналі YouTube (назва каналу: "Мусиенко Игорь Владимирович", на 2019 рік 5000 підписчиків, 129 відео роликів).

Виконував керівництво студентом, який зайняв І місце на ІІ єтапі Всеукраїнського студентського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт. Секція: Постійні пристрої на автомобільних дорогах» (2019 р.).