Кандидат технічних наук,

доцент

 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет  

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Академія

 

 

 

Здобула повну вищу освіту у Донецькому національному технічному університеті за спеціальністю «Геоінформаційні системи та технології» у 2004 році і за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» у 2009 році.

Після закінчення аспірантури Донецького національного технічного університету за спеціальністю 05.24.01 – Геодезія захистила у 2016 році кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.24.04 – Кадастр та моніторинг земель за темою «Методи використання даних аерокосмічного знімання в задачах землеустрою» (науковий керівник – д.т.н., проф. Могильний С. Г.).

З 2017 року працює на кафедрі Проектування доріг, геодезії і землеустрою.  

Наукові інтереси: методи обробки даних аерокосмічного знімання, особливості формування інфраструктури геопросторових даних, особливості ведення державного земельного кадастру в Україні.

Читає курси лекцій та проводить практичні заняття і лабораторні роботи з дисциплін: «Супутникова геодезія, сферична астрономія», «Фотограмметрія та дистанційне зондування», «Геодезичне забезпечення управління територіями», «Геодезичне і картографічне забезпечення кадастрових робіт».