Опубліковано:

Представник кафедри ТДБМ прийняв участь у Міжнародному лабораторному практикуму

З 3 липня по 7 липня 2023 р. в м. Києві відбувся Міжнародний лабораторний практикум «Дослідження реологічних властивостей бітумних в’яжучих за системою Superpave. Теоретичні засади та практичне застосування».

Опубліковано:

Профорієнтаційна робота серед школярів

05 квітня 2023 року  співробітниками кафедри ТДБМ було проведено профорієнтаційну роботу серед школярів 11 класу Балаклійської ЗОШ №2

Опубліковано:

Збірник тез доповідей Міжнародної науково-технічної конференції «Органічні і мінеральні в’яжучі та дорожні бетони на їх основі»

В загальний доступ викладено Збірник тез доповідей Міжнародної науково-технічної конференції «Органічні і мінеральні в’яжучі та дорожні бетони на їх основі»

Опубліковано:

Міжнародна науково-технічна конференція «ОРГАНІЧНІ І МІНЕРАЛЬНІ В’ЯЖУЧІ ТА ДОРОЖНІ БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ»

8-9 листопада 2022 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проведено Міжнародну науково-технічну конференцію «Органічні і мінеральні в’яжучі та дорожні бетони на їх основі». Конференція була присвячена 125-річчю з дня народження проф. М.І. Волкова та...

Опубліковано:

Вітаємо із складанням іспитів

Вітаємо наших студентів із успішним складанням іспитів за дисциплінами нашої кафедри, а саме - будівельного матеріалознавства.

Хотілося б окремо відмітити майже бездоганні відповіді та глибокі зання Котенко Антона та Гури Вікторії. Так тримати!

З повагою, В.А. Золотарьов та А.В. Галкін.

Опубліковано:

Графік проведення державного кваліфікаційного екзамену

Графік проведення державного кваліфікаційного екзамену освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

З метою виконання наказу № 37 від 20 квітня 2022 року Кваліфікаційний іспит повинен бути проведений в термін з 20.06.2022 р по 26.06.2022 р.

Опубліковано:

86-а науково-технічна та науково-методична конференція на кафедрі ТДБМ

13 травня о 13:30 у онлайн форматі ZOOM розпочнеться 86-а науково-технічна та науково-методична конференція на кафедрі Технології дорожньо-будівельних матеріалів.

Посилання на конференцію dl2022.khadi.kharkov.ua/mod/url/view.php

Конференція буде проходити у відкритому форматі. Запрошуються...

Опубліковано:

84-а міжнародна студентська наукова конференція на кафедрі ТДБМ

15 квітня о 13:30 у онлайн форматі ZOOM розпочнеться 84-а міжнародна студентська наукова конференція на кафедрі Технології дорожньо-будівельних матеріалів.

Посилання на конференцію dl2022.khadi.kharkov.ua/mod/url/view.php

Опубліковано:

До уваги студентів!

Проведення лабораторних робіт та практичних занять повертається до звичного режиму    

Опубліковано:

ДП Дорцентр. Нові можливості

20 жовтня 2021 року науковці кафедри ТДБМ проф. Золотарьов В.О., ст.н.с. Пиріг Я.І., ст.н.с. Галкін А.В., н.с. Поволяєв О.А. відвідали лабораторію ДП Дорцентр в м. Києві   

Опубліковано:

Триває обговорення проблематики освітнього процесу з представниками виробництва

Представник служби автомобільних доріг у Харківській області – заступник начальника Анатолій Демченко та представник «Автомагістраль Південь» - керівник проекту Микола Азацький зустрілись із професором кафедри ТДБМ ХНАДУ Псюрником Володимиром Олександровичем та Поволяєвим Олексієм Андрійовичем із...

Опубліковано:

Ніч Науки ТДБМ. Підсумки.

18 вересня кафедрою ТДБМ у рамках освітнього проекту «Ніч науки» було розгорнуто експозицію, в межах якої при участі відвідувачів виконувались як прості так і складні дослідження, які дозволяють зазирнути в сутність будівельних матеріалів.

To top