Псюрник Володимир Олександрович

Професор,

кандидат технічних наук

ORCID

Методичний кабінет

У 1974 році з відзнакою закінчив дорожньо-будівельний факультет ХАДІ та отримав кваліфікацію «Інженер шляхів сполучення» Був направлений для працевлаштування в Управління автомобільних доріг № 7 м. Харкова, де більше 4-х років працював на посаді начальника дорожньо-ремонтної дільниці. В 1978 році був прийнятий до аспірантури інституту по кафедрі дорожньо-будівельних матеріалів. У 1984 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.23.05 «Будівельні матеріали та вироби» на тему, пов’язану з структурно-механічними властивостями дьогтебетонів.

В 1991 році отримує вчене звання доцента. На початку 1991 року призначається на посаду заступника декана дорожньо-будівельного факультету. В 2005 році обіймає посаду декана факультету заочного навчання, а з 2006 року обирається на посаду декана дорожньо-будівельного факультету і працює на цій посаді до 2018 року. З вересня 2018 року професор кафедри ТДБМіХ. Викладає дисципліни: «Будівельне матеріалознавство», «Виробнича база будівництва», «Екологічне матеріалознавство» та керує науково-дослідною роботою студентів. Під його безпосереднім керівництвом випущено більше 100 фахівців-будівельників, > 80 магістрів.

Напрям наукової діяльності – дослідження, пов’язані з оцінкою технічних та реологічних властивостей в’яжучих та асфальтобетонів на їх основі; щебенево-мастикові асфальтобетони та їх властивості на різних стабілізуючих добавках. Видано більше 80 наукових та методичних праць, у тому числі отримано чотири авторських свідоцтв. Деякі з робіт наведено у Google Академія.

Володимир Олександрович Псюрник – член-кореспондент Транспортної академії України (2010), дійсний член Транспортної академії України (2018), Відмінник освіти України. Почесний дорожник України (2006). Обирався депутатом Київської районної у м. Харкові ради народних депутатів.