ЛАБОРАТОРІЯ НЕОРГАНІЧНИХ В’ЯЖУЧИХ ТА ЦЕМЕНТОБЕТОНІВ ПРИ КАФЕДРІ ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ІМ. М.І. ВОЛКОВА


У лабораторії «Неорганічних в’яжучих та цементобетонів» проводяться випробування якості складових матеріалів для виготовлення цементобетонів, здійснюється підбір складів цементобетонів та оцінка їх якості. Всі дослідження проводяться за сучасними нормативними документами, гармонізованими до Європейських. Лабораторія оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням.

Зовнішній вигляд змішувачів для бетонної суміші    

 

Студенти, які навчаються у лабораторії приймають активну участь у конкурсі Студентських наукових робіт, беруть учать у Міжнародних науково-практичних конференціях, публікують наукові роботи у ведучих виданнях галузі.

Лабораторія атестована та згідно наказу Міністерства розвитку громад та територій від 13.12.2022 р. за № 258 отримано статус Базової організації у будівництві, що може здійснювати функції щодо виконання робіт із нормування у будівництві за напрямом «Науково-технічне, методичне та інформаційне забезпечення нормування проектування та будівництва об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, безпеки і доступності під час експлуатації».

Випробування зразків-балочок на згин на приладі МІІ-100