Проведення відкритої лекції директором НГЦ для студентів спеціальності 193

21 вересня 2023 року об 12:00 в онлайн форматі була проведена відкрита лекція для наукової спільноти, у тому числі студентів спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" на тему: "Цифрова трансформація в дорожньому будівництві". Організатор та доповідач - директор ТОВ НВП "Навігаційно-геодезичний центр",  доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, к.т.н. Горб Олександр Іванович. 

Відкрита лекція була проведена в рамках договору про співпрацю з ТОВ НВП "Навігаційно-геодезичний центр". Компанія є офіційним дистриб'ютором Leica Geosystems в Україні. В арсеналі компанії є геодезичне обладнання (Leica Viva GNSS, Leica FlexLine, Leica Viva TS, Leica TS50/TM50/MS50); ГІС-обладнання (Leica Zeno); лазерні рулетки (Leica Disto); трасопошукові системи (Leica DIGICAT); будівельні лазери (Leica Lino, Leica Roteo, Leica Rugby); обладнання для керування будівельною технікою (Leica Power Digger, Leica Power Blade); безпілотні літальні апарати (Aibot X6), навігаційні пристрої Magellan, Garmin та інші.

Основним завданням сьогоднішньої онлайн зустрічі було освоєння нових прогресивних технологій у галузі геоінформатики, геодезії та навігації.

Дуже дякуємо директору ТОВ НВП "НГЦ", доц., к.т.н. Горбу Олександру Івановичу за проведення цікавої та інформативної лекції, та чекаємо наступних зустрічей.