Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Дорожньо-будівельний комплекс: пробле

11-12 листопада 2021 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті на кафедрі Проектування доріг, геодезії і землеустрою відбудеться у дистанційному режимі ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Дорожньо-будівельний комплекс: проблеми, перспективи, інновації».

Мета конференції обговорення теоретичних та практичних підходів щодо розв'язання проблем забезпечення надійності, довговічності та безпеки автомобільних доріг та транспортних споруд.

Тематичні напрямки конференції:

  • Сучасні методи та технології геодезичного та інформаційного забезпечення вишукувань, проектування і будівництва автомобільних доріг та транспортних споруд.
  • Особливості використання сучасних геоінформаційних та комп’ютерно-інтегрованих технологій у дорожньо-будівельному комплексі.
  • Інноваційні методи та технології проектування, будівництва та експлуатації автомобільних доріг і транспортних споруд.
  • Проблеми надійності та довговічності автомобільних доріг та транспортних споруд – шляхи їх вирішення.
  • Проблеми розвитку транспортної інфраструктури регіонів: безпека дорожнього руху, екологічна безпека.
  • Реалізація компетентнісного підходу при підготовці фахівців дорожньо-будівельного комплексу – інноваційні технології сучасної освіти.

Умови участі у конференції:

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції необхідно до «15» жовтня 2021 відправити заявку на участь у конференції за запропонованою формою та тези доповіді на електронну адресу rp@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua;

З питань участі у конференції та публікації тез доповіді:

Тимошевський Владислав - доцент кафедри проектування доріг, геодезії і землеустрою

Тел. моб. 050-825-14-23,

тел. роб. (057) 707-37-32

E-mail  tymoshevskyi@remove-this.gmail.remove-this.com

 

Інформаційний лист можна завантажити за посиланням.