Участь викладачів кафедри у засідання круглого столу "Геодезія в контексті будівельно-інформаційного моделювання"

4 квітня 2024 р. об 11-00 в КНУБА відбулось засідання круглого столу «Геодезія в контексті будівельно-інформаційного моделювання», в якому прийняли участь викладачі кафедри проектування автомобільних доріг, геодезії та землеустрою.

Це унікальний захід, в рамках якого вирішуються нагальні питання застосування сучасних технологій цифровізації процесів будівництва, призначений для фахівців з геодезії, архітектури та будівництва.

У засіданні круглого столу прийняли участь архітектори, конструктори, інженери геодезисти, які визначають стратегію розвитку і приймають рішення про перехід на BIM технології.

Метою засідання було сформувати простір для відкритого діалогу представників державних органів влади, професійної спільноти, компаній-розробників спеціалізованого програмного забезпечення, а також освітніх та наукових організацій щодо застосування технологій інформаційного моделювання (ТІМ) в інвестиційно-будівельному процесі.

Основні завдання, які було розглянуто:

  • Виявлення найбільш гострих проблем застосування ВІМ на всіх етапах життєвого циклу будівель та споруд.
  • Обмін досвідом реалізації ефективних освітніх практик підготовки спеціалістів у сфері інформаційного моделювання.
  • Ознайомлення з особливостями сучасних технологій та методів отримання геопросторових даних. 
  • Визначення вимог до якості та формату геопросторових даних, які використовуються в ВІМ.
  • Демонстрація можливостей сучасного програмного забезпечення для цифровізації проектування, будівництва та експлуатації будівель та споруд.

Дякуємо колегам за запрошення до участі у засіданні! Сподіваємося на подальшу загальну плідну співпрацю!