ВІТАЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ З ПЕРЕМОГОЮ У І ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З НАУКИ

Команда дорожньо-будівельного факультету у складі доцента кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг Яни Догадайло та студенток другого рівня вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Автомобільні дороги та аеродроми» Яніни Войлокова та Нелі Коваленко за результатами сумісно проведених наукових досліджень підготувала конкурсну роботу для участі у командному заліку Першого Чемпіонату Світу з Науки у Дубаї. Чемпіонат тривав з 7 до 21 серпня 2023 року. 

У міжнародному науковому змаганні прийняли участь 1236 учасників з 69 країн світу. Роботи були подані за 38 галузями науки. Нагороди отримало 360 науковців, до їх числа увійшли Яна Догадайло, Яніна Войлокова та Неля Масюк, які були нагороджені дипломами срібних призерів Першого Міжнародного  Чемпіонату Світу з Науки.

Україна потрапила в першу десятку переможців Чемпіонату, зайнявши почесне 9 місце в загальнокомандному заліку серед 69 країн Світу. 1 місце – Китай, 2 місце – США, 3 місце – ОАЕ, 4 місце – Індія, 5 місце – Франція, 6 місце – Велика Британія, 7 місце – Бразилія, 8 місце – Ізраїль, 9 місце – Україна, 10 місце -Австралія.

Вітаємо срібних призерів I Чемпіонату Світу з Науки Яну Догадайло, доцента кафедри БЕАД та  Яніну Войлокову і Нелю Коваленко, студенток групи Д-51-22, з визнанням їх наукових здобутків на міжнародному рівні та переконливою перемогою. Бажаємо переможцям не зупинятися на досягнутому і в подальшому також гідно представляти ХНАДУ і кафедру будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля у світовому науковому середовищі. Нехай  Ваше творче натхнення та гідні звершення стануть Вашими життєвими супутниками та підвищать науковий імідж Університету.

Щиро дякуємо організаторам I Чемпіонату Світу з Науки за надану можливість апробувати результати власних наукових досліджень у змаганні світового рівня, потрапити до міжнародних рейтингів університетів та увійти до міжнародного наукового та освітнього простору!