Всесвітній день навколишнього середовища!

  Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища, дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади, а також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більш безпечне й благополучне майбутнє.

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, “зеленими” концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранню території, флеш-мобами.

Сьогодні на честь свого професійного свята Деня еколога та Всесвітнього дня  навколишнього середовища студенти кафедри екології ХНАДУ разом з викладачами кафедри  та деканом Дорожньо-будівельного факультету проф. Бугаєвським Сергієм Олександровичем провели акцію "Давайте жити   FRIENDLY – ECOFRIENDLY!"

Кафедра ЕКОЛОГІЇ ХНАДУ щиро вітає усіх зі святом!

Зробимо планету КРАЩЕ!!!