Опубликовано:

Самовдосконалення критичного мислення магістрами дорожниками в рамках неформальної освіти

Вітаємо здобувачів другого рівня вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Автомобільні дороги та аеродроми» з опануванням онлайн-курсу «Критичне мислення для освітян»

Опубликовано:

УВАГА! Кваліфікаційний іспит!

Графік проведення державного кваліфікаційного іспиту освітнього рівня «бакалавр»
                   спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Опубликовано:

86-та науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ

10-13 травня 2022 року відбудеться 86-та науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ.

Секція будівництва та експлуатації автомобільних доріг буде працювати On-line 11.05 о 13-25.

Голова: В.К. Жданюк, професор

Секретар: Т.М. Грищенко, старший викладач  

 

Посилання на Zoom...

Опубликовано:

84-та Міжнародна студентська наукова конференція

Шановні викладачі і студенти!

12 квітня 2022 року о 13-25 в режимі on line відбудеться студентська наукова

конференція.

 

Посилання на конференцію:

us04web.zoom.us/j/79725145610

Meeting ID: 797 2514 5610

Passcode: BEgYh6 

Опубликовано:

Broken-down roads and bridges are awaiting reconstruction. Will there be enough specialists?

Since the beginning of the full-scale invasion of Ukraine by the Russian troops, our state has lost more than 15,000 km of roads, 5,000 km of railways, 15 airports, and more than 350 bridges. Such preliminary data were published by specialists of the Kyiv School of Economics (KSE). As fierce...

Опубликовано:

Розбиті дороги і мости чекають на відновлення. Чи вистачить фахівців?

Орієнтовна сума збитків, нанесених інфраструктурі України російським військовим вторгненням, за місяць війни склала 63 млрд дол. Дві третини цих втрат припадає на транспортну інфраструктуру нашої країни.

Опубликовано:

Виставка "Освіта Харківщини"

На цьому тижні наша кафедра приймала участь у виставці "Освіта Харківщини" для абітурієнтів.

Старшокласники, випускники ПТУ та студенти мали можливість отримали інформацію щодо навчання на дорожньо-будівельному факультеті ХНАДУ та кафедрі будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К....

Опубликовано:

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ»

В рамках міжнародного форуму АВТОДОРЕКСПО 2021 проходить Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ». Кафедра будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля традиційно приймає участь в цьому заході.

...

Опубликовано:

19-Й МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З БУДІВНИЦТВА, ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ПРОЕКТУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ I МОСТІВ "АВТОДОРЕКСПО"

Безперечно, однією з головних подій 2021 року для дорожнього будівництва є «АВТОДОРЕКСПО» -

19-Й МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З БУДІВНИЦТВА, ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ПРОЕКТУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ I МОСТІВ, що проходить 10-12 листопада 2021 в м. Києві, ВЦ «КИЇВЕКСПОПЛАЗА».

 

Харківський національний...

Опубликовано:

УВАГА! ДОДАТКОВИЙ НАБІР ДО МАГІСТРАТУРИ!

Спеціальність 133 Галузеве машинобудування механічного факультету оголошує додатковий набір до магістратури на вакантні місця ліцензованого обсягу денної та заочної форми навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. За всіма питаннями з набору звертайтесь до відповідального за прийом...

Вверх

Міжнародний конгрес «Дороги майбутнього»

Дата: 02/11/2021

Час: 09:00

Місце проведення: КВЦ Парковий, м. Київ

 

2 листопада 2021 року відбудеться міжнародний конгрес «Дороги майбутнього».

Від кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля в ньому будуть приймати участь магістранти Насоненко Ярослава Сергіївна і Савенко Роман Валентинович.

Мета заходу — дискусія між органами влади, національними дорожньо-будівельними компаніями, представниками суміжних галузей та міжнародними компаніями, що займаються дорожнім будівництвом, виробництвом та постачанням дорожньо-будівельних матеріалів та техніки, задля впровадження світового досвіду й розвитку дорожньо-будівельної галузі України.

На конгрес запрошуються представники державних органів, галузевих експертів, представників бізнесу національних та міжнародних організацій, журналістів, а також тих, хто цікавиться дорожньою інфраструктурою України.

 

ПРОГРАМА ТА РЕЄСТРАЦІЯ: cutt.ly/6RwxZY5

Акредитація ЗМІ за посиланням: cutt.ly/vRwkqEt  

Поздоровляємо!

Поздоровляємо НОВАКОВСЬКУ ВІКТОРІЮ ЯКІВНУ з успішним захистом кандидатської дисертації! Бажаємо успіхів і натхнення у подальшій науковій роботі! З дисертацією і авторефератом можна ознайомитися за посиланнями:

 

https://www.khadi.kharkov.ua/fileadmin/Spec_VR_64.059.01/aref_Novakovska.pdf

https://www.khadi.kharkov.ua/fileadmin/Spec_VR_64.059.01/dis_Novakovskaya.pdf

  

Поздоровляємо!

Поздоровляємо Костіна Дмитра Юрійовича з успішним захистом кандидатської дисертації!

Бажаємо успіхів і натхнення у подальшій науковій роботі!

З дисертацією і авторефератом можна ознайомитися за посиланнями: 

 

https://www.khadi.kharkov.ua/fileadmin/Spec_VR_64.059.01/aref_Kostin.pdf

 

www.khadi.kharkov.ua/fileadmin/Spec_VR_64.059.01/dis_Kostin.pdf

УВАГА! Конкурс!

Конкурс від завідувача кафедри, проф. Жданюка В.К.

Яка технологічна операція зображена на відео і для чого вона виконується?

Той, хто дасть правильну відповідь на це питання, зможе отримати до 10 додаткових балів на екзамені з дисципліни «Технологія будівництва автомобільних доріг».

 

 

 

85 Науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ

Шановні студенти і викладачі!

  11–14 травня 2021 р

відбудеться  85 Науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ.

Засідання кафедри  "БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ІМ. О.К. БІРУЛЯ"

відбудетья он-лайн  12.05, о 13-25.

 

 

83 Міжнародна студентська наукова конференція

Шановні студенти і викладачі!

  12–16 квітня 2021 р.

відбудеться  83-ї міжнародна студентська наукова конференція.

Засідання секції  "БУДІВНИЦТВО ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ"

відбудетья он-лайн  13.04, о 13-25.

 

 

Організація дистанційного навчання на кафедрі будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля

На кафедрі «Будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля» організовано дистанційне навчання студентів за рядом дисциплін. Практично всі необхідні для дистанційного навчання матеріали розміщені на відповідних ресурсах університету. Але розміщені матеріали не користуються особливим попитом. Тому для покращення контакту між студентами і викладачами тестуються нові форми дистанційного навчання. Наприклад, доц. Смолянюк Р.В. разом із старостою групи Д22-18 створили спеціальну групу у месенджері «TELEGRAM» де відбувається живе спілкування зі студентами і розміщуютсья необхідні ресурси.    

До уваги студентів ДБФ!

У період із 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ) перебуває на КАРАНТИНІ!

Але університет не припиняє навчальний процес, який від тепер здійснюється у дистанційному форматі, що не передбачає відвідування університету студентами!

Завдання з дисциплін розташовуються на НАВЧАЛЬНОМУ САЙТІ ХНАДУ, який розміщено на головній сторінці нашого основного сайту, або за наступним посиланням: http://dl.khadi.kharkov.ua

 Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті університету.

Більше інформації про коронавірусну інфекцію COVID-19 на офіційному сайті Центра громадського здоров'я.

Результати першого етапу олімпіади студентів вищих навчальних закладів «Автомобільні дороги і аеродроми»

Серед студентів спеціальності "Будівництво та цівільна інженерія" відбувся перший етап олімпіади за напрямком "Автомобільні дороги і аеродроми". За результатами олімпіади визначено переможців, які приймуть участь у другому етапі олімпіади в м. Одеса.

Спартакіада ХНАДУ з волейболу

У рамках спартакіади ХНАДУ у спортзалі ХНАДУ відбулися змагання з волейболу між командами викладачів факультетів. За результатами змагань команда Дорожньо-будівельного Факультету у складі  Ханейчук К.М., Круля Ю.М., Бугаєвського С.О., Мусієнко І.В., Чугуєнко С.А., Костіна Д.Ю., Воловика О.О. зайняла 3 місце.

Регіональний науково-практичний семінар «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ»

Співробітники кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг прийняли участь у науково-практичному семінарі Р«АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ», що відбувся в м. Івано-Франківськ 12-14 лютого 2020 р.

Консультація компанії підрядника ONUR на дорозі М03 Київ-Харків-Довжанський

Завідуючий кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг, професор Жданюк Валерій Кузьмович провів консультації для підрядника ONUR на об'єкті реконструкції автомобільної дороги М03 Київ-Харків-Довжанський, з приводу технології виконання робіт та використання дорожньо-будівельних матеріалів.

День выпускника ХНАДУ

1 июня 2019 года состоялся уже традиционный День выпускника ХНАДУ. Во время празднования в родной университет съезжаются выпускники разных лет. Во время посещения ХАДИ состоялась встреча с руководством университета и факультета, общение выпускников между собой и с преподавателями университета. 

Научно-практический семинар "Роль лабораторного контроля в обеспечении качества"

Заведующий кафедрой строительства и эксплуатации автомобильных дорог, профессор Жданюк В.К. и сотрудники кафедры профессор Кияшко И.В., старший научный сотрудник Новаковский Д.Н. и доцент Чугуенко С.А. приняли участие в научно-практическом семинаре "Роль лабораторного контроля в обеспечении качества", который состоялся 20-22 мая 2019 года в ГП "Дорожный контроль качества"

ПЕРВАЯ РЕГИОНАЛЬНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ «ДОРОГИ ПОЛТАВЩИНЫ»

Сотрудники кафедры строительства и эксплуатации автомобильных дорог приняли участие в Первой региональной конференции "Дороги Полтавщины", которая была организована Асоциацией «Дорожники Полтавщины»