НАШІ ПАРТНЕРИ


АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ

Перший досвід роботи в автодорожній сфері компанія отримала в 2004 році. Невелика регіональна підрядна фірма мала в своєму складі декілька десятків співробітників і невелику кількість техніки. З кожним роком кількість виграних тендерів зростало, розвивалася і компанія. Акцент на якості робіт, інвестиції в розвиток виробництва, впровадження нових технологій, формування команди професіоналів дозволили компанії піднятися до рівня лідера галузі.  

«Автомагістраль-Південь» націлена на створення ефективної бізнес-моделі європейського рівня. Ми прагнемо залучити кращих професіоналів ринку, налагодити оптимальні процеси всередині компанії, створити сучасну виробничу базу, сформувати стратегію, що дозволяє досягти високої конкурентоспроможності.  

«Автомагістраль-Південь» – національний лідер з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури. З початку створення компанія відновила та побудувала понад 4 тис. кілометрів автошляхів різних категорій.

В 2020 році компанія створила власний мостобудівний підрозділ, який об’єднав найкращих українських фахівців. Підрозділ укомплектований необхідною технікою та обладнанням. У сезоні 2021 напередодні війни мостобудівельники відновили 40 мостів. Під час війни компанія відбудовує зруйновані мости у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

Компанія реалізувала декілька проєктів будівництва аеродромних комплексів. В 2021 році здана в експлуатацію нова ЗПС аеропорту Одеси. Проєкт передбачав будівництво нового перону, двох рульових доріжок та злітно-посадкової смуги. Третя черга будівництва – спорудження магістральної рульової доріжки (МРД) – була призупинена після початку війни.

Напередодні війни завершена реконструкція злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Херсон». Проєктом передбачалось подовження ЗПС до 2600 м та поширення до 60 м