ХНАДУ міжнародний. ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ПРОЄКТІВ ERASMUS+ KA220-HED – ПАРТНЕРСТВО У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Харківський національний автомобільно-дорожній університет вже давно користується  широким авторитетом  у міжнародному   освітньому просторі. Цікавий кейс міжнародних проектів, наявність міжнародних освітніх програм та тривалий термін роботи у міжнародному освітньому просторі сформували імідж університету як надійного партнера задля  спільної роботи у провідних  грантових  європейських Консорціумах. Серпень 2023 року не став виключенням: за результатами інтегрованих зусиль та надійного партнерства  приніс чергову перемогу у конкурсі проєктів Erasmus+ KA220-HED – «Партнерство у сфері вищої освіти»!

Консорціум університетів, партнером якого став ХНАДУ - переможець проєкту Transformational Learning Network for Resilience (Трансформаційна навчальна мережа для стійкості – Надання можливості українській вищій освіті забезпечити стійке та надійне післявоєнне відновлення України). Одноразовий загальний грант становить 400 тис. євро. Тривалість проєкту: 2 роки (01.10.2023-30.09.2025).

Мета проекту –  інноваційне перетворення освітнього простору  та інтеграція  з європейською освітянською спільнотою, яка опікується питаннями підготовки сучасних фахівців, здатних трансформувати екопростір задля досягнення  загальних цілей сталого розвитку (ЦУР).  Серед основних завдань проекту - створення міждисциплінарної навчальної мережі, до якої увійдуть науковці, здобувачі  та практики з України, Чехії, Польщі, Литви та Німеччини, а також  посилення соціальної та політичної лідерської ролі українських університетів задля підтримки стійкої трансформації України.

Центральний вектор  загальноєвропейських проєктів співпраці у сфері вищої освіти (KA220-HED) націлений на сприяння підвищенню якості та інноваційного руху діяльності освітніх установ, інтегрованому розвитку партнерських мереж, а також сприянню інтернаціоналізації власної діяльності шляхом обміну / розвитку нових практик і методів, а також взаємообміну інноваціями.

Функціонування міждисциплінарної освітньої мережі Консорціуму сприятиме новітнім  підходам у викладанні та проведені прикладних досліджень у спільному освітньому просторі , а також  має за основне сталий розвиток українських вишів на шляху до євроінтеграції.  Грантовими завданнями передбачено активну участь здобувачів вищої освіти завдяки можливості синергетичного підходу всіх учасників освітнього процесу до трансформації освітньої діяльності з урахуванням ризиків сьогодення.

Основний координатор проєкту - Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

Консорціум проекту:

  • Жешувський технічний університет ім. Ігнасія Лукашевича (Польща),
  • Технічний університет Лібереця (Чеська Республіка),
  • Вільнюський технічний університет ім. Гедиміна (Литва),
  • Національний лісотехнічний університет України (Україна),
  • Національний транспортний університет (Україна),
  • Державний університет «Житомирська політехніка» (Україна),
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет (Україна),
  • Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова (Україна),
  • Одеський державний екологічний університет (Україна),
  • Приазовський державний технічний університет (Україна).

Поповнення грантового кейсу ХНАДУ - 2023 відбулося завдяки наполегливої роботи  з підготовки  проєктної заявки   завідувачки кафедри екології, координатора  проекту від університету,  д.т.н., проф. Наталії ВНУКОВОЇ, к.т.н., доцента кафедри екології, члена проектної команди,  Ганни ЖЕЛНОВАЧ, аспірантки  кафедри, екології члена проектної команди  Катерини Саркісян  та відділу міжнародних зв’язків 

Вітаємо всіх партнерів Консорціуму! Дякуємо за віру у перемогу  Еразмус-офісу України  та команді НЕО, а також  та  основному координатору проекту- Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

#ERASMUS+ 


To top

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією