На факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:

Студентське життя – це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання усіх бажань і надія на відкритість усіх дверей. Студентське життя в ХНАДУ – барвисте та різноманітне. Університет має танцювальні колективи, гуртки художньої самодіяльності, команду КВК. На свята проводяться святкові концерти та флеш-моби. Щорічно проводиться конкурс “Містер і Міс ХНАДУ”.     

Університет має власний духовий оркестр, працюють різноманітні спортивні секції: футбол, баскетбол, волейбол, боротьба, плавання, легка атлетика та ін.    

Дорожньо-будівельний факультет має гуртожиток у центрі міста біля Молодіжного парку. У гуртожитку є тренажерний зал, медпункт, бібліотека, інтернет. На території гуртожитку є спортивний майданчик.  А з верхніх поверхів гуртожитку відкривається один з найкращих видів на місто Харків.

Дорожньо-будівельний факультет створює середовище гендерної рівності в підготовці учнів за різними професіями. Тож кожен вступник обирає цікаву, перспективну для себе професію без упереджень. Ми постійно працюємо над наповненням наших сторінок в соцмережах актуальною та важливою інформацією про навчання, студентське життя, гуртожитки тощо. Проте, потенційні вступники, як і раніше, полюбляють відвідувати дні відкритих дверей дорожньо-будівельного факультету, спілкувалися з тими, хто зараз навчається в університеті. Тому ми регулярно проводимо дні відкритих дверей. Із-за карантинних обмежень, ці заходи проводяться дистанційно, але вони не менш цікаві та інформативні. Про дати проведення таких заходів завжди можна дізнатися із соцмереж.

Не змарнуйте свого шансу й долучайтеся до нашої команди! Будуємо Україну разом!

Вступнику

Наш факультет (відеотур):

Контакти

Декан:

Бугаєвський Сергій Олександрович

(050) 937-90-16

Заступник декана:

Ігнатенко Андрій Васильович

(067) 270-86-30

Помічник декана з профорієнтаційної роботи:

Назаренко Ірина Валентинівна

(066) 828-86-39

61002, Україна, м. Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25

Дорожній корпус, 3-й поверх, ауд. 353

Станція метро: Пушкінська