До уваги абітурієнтів 2025 року!

 

♦ Посилання на Google-форму Реєстрація

Харківський національний автомобільно-дорожній Університет запрошує на курси підготовки до НМТ 2025 р. з таких предметів:

  • Математика;
  • Українська мова;
  • Історія України;
  • Українська література;
  • Фізика;
  • Англійська мова;
  • Хімія.

♦ В ХНАДУ діють платні та безкоштовні підготовчі курси.

Платні підготовчі курси діють з 14.12 2024р. по 31.05. 2025 р. та додають 10 балів до загальної кількості балів тестів НМТ при вступі до ХНАДУ в пріоритеті на бюджетні місця.

Розклад занять платних підготовчих курсів:

  • Четвер: фізика 16.00 - 17.45.
  • П'ятниця: англійська мова 16.00 - 17.45.
  • Субота: українська мова 9.30 - 11.45; математика 12.00-14.00; Історія України 15.00-16.45.

Заочні дистанційні:

  • Математика - 1600грн (за весь період навчання)
  • Українська мова - 1600грн. (за весь період навчання).
  • Історія України - 1600грн. (за весь період навчання).
  • Фізика - 1600грн. (за весь період навчання).

Дистанційні в зумі:

  • Математика - 2100грн. (за весь період навчання).
  • Українська мова - 2100грн. (за весь період навчання)
  • Історія України - 2100 грн. (за весь період навчання).
  • Фізика - 2100грн. (за весь період навчання).

Дистанційні один місяць:

  • математика - 330 грн.
  • Українська мова - 330грн. (За весь період навчання).

Безкоштовні підготовчі курси працюють з 15.01.2025 р. по 31.05.2025 р.

Розклад занять безкоштовних підготовчих курсів до НМТ:

  • Середа: українська література проходить у 17.00-18.00.
  • П'ятниця: англійська мова проходить у 17.50-18.50.
  • Субота: фізика проходить у 9.45-10.30. математика 10.50-11.50. хімія 12.00-13.00. історія України 13.50-14.50. українська мова 15.00-16.00

ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

здійснює підготовку молодших бакалаврів, бакалаврів, магістрів та докторів філософії (PhD) за спеціальностями:

Підготовка здобувачів відбувається  за освітньо-професійними програмами:

за освітніми ступенями:

  • Молодший бакалавр -  освітньо-професійна програма: Екологія та рекреація
  • Бакалавр – освітньо-професійна програма: Екологія та охорона навколишнього середовища;
  • Магістр – освітньо-професійна програма: Екологічна безпека;
  • Доктор філософії – освітньо-наукова програма: Екологічна безпека.

 Перспективи:

  • диплом державного зразка, який ностріфікується за кордоном за напрямом «environmental sciences»; повна вища освіта;
  • навчання за міжнародною грантовою програмою «Кліматичний менеджмент», участь у заходах ЮНЕСКО;
  • закордонні стажування за програмою Erasmus+.

Далі ...


СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ


Студентське життя – це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання усіх бажань і надія на відкритість усіх дверей. Студентське життя в ХНАДУ – барвисте та різноманітне. Університет має танцювальні колективи, гуртки художньої самодіяльності, команду КВК. На свята проводяться святкові концерти та флеш-моби. Щорічно проводиться конкурс “Містер і Місс ХНАДУ”.     

Університет має власний духовий оркестр, працюють різноманітні спортивні секції: футбол, баскетбол, волейбол, боротьба, плавання, легка атлетика та ін.    

Дорожньо-будівельний факультет має гуртожиток у центрі міста біля Молодіжного парку. У гуртожитку є тренажерний зал, медпункт, бібліотека, інтернет. На території гуртожитку є спортивний майданчик.  А з верхніх поверхів гуртожитку відкривається один з найкращих видів на місто Харків.

Співпраця провідних дорожніх компаній і дорожньо-будівельного факультету ХНАДУ – яскравий приклад формули успіху «роботодавець – навчальний заклад». Тому виробнича та передипломна практика студентів дорожньо-будівельного факультету здійснюється на провідних підприємствах дорожньої галузі:ООО “Автомагістраль Південь”, ООО “Онур”, ООО «Славдорбуд», ЧП “Автомагістраль”, ООО “ ШБ Альтком”, ООО “Ростдорстрой”, ООО “Балтом”, ООО “Техно-буд-центр”.Завдяки такому тандему компанії отримують якісно підготовлені кадри, а випускники дорожньо-будівельного факультету ХНАДУ – гідно оплачувану роботу.

Дорожньо-будівельний факультет створює середовище гендерної рівності в підготовці учнів за різними професіями. Тож кожен вступник обирає цікаву, перспективну для себе професію без упереджень.

Ми постійно працюємо над наповненням наших сторінокв соцмережах актуальною та важливою інформацією про навчання, студентськежиття, гуртожитки тощо.Проте, потенційні вступники, як і раніше, полюбляють відвідувати дні відкритих дверей дорожньо-будівельного факультету, спілкувалися з тими, хто зараз навчається в університеті. Тому ми регулярно проводимо дні відкритих дверей. Із-за карантинних обмежень, ці заходи проводяться дистанційно, але вони не менш цікаві та інформативні. Про дати проведення таких заходів завжди можна дізнатися із соцмереж.   

ОСТАННІ НОВИНИ

Опубликовано:

Кафедра екології. World Environment Day!

Колектив #Кафедри екології вітає всіх з World Environment Day! Дякуємо всім колегам за щоденну екологоорієнтовану працю!

У співпраці з Людмилою ЦИГАНОК, засновницею  ESG Liga, президенткою  Асоціації професіоналів довкілля PAEW, гендиректором «Офісу...

Відповідальний за роботу з абітурієнтами

Тетера Владислав Сергійович

моб. (097)68 24 338

Открывается окно почтовой программы для отправки emailvl1470@remove-this.ukr.remove-this.net